czwartek, 30 marzec 2017 20:25

Mazowiecki finał konkursu "Poznajemy Ojcowiznę"

„Poznaj swój kraj, abyś go mógł gorąco ukochać”Aleksander Janowski25 marca 2017 roku w Urzędzie Miejskim w Wołominie odbyło się uroczyste podsumowanie finału wojewódzkiego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę".

Mazowiecki finał konkursu "Poznajemy Ojcowiznę"

Głównym celem konkursu jest zachęcanie młodych ludzi do poznawania Ziemi Ojczystej.W kategorii indywidualnej szkół ponadgimnazjalnych  II miejsce uzyskała Kamila Calińska uczennica kl. IIIC, tzw. wojskowej -  jako finalistka woj. mazowieckiego.

Kamila przygotowała pracę o pięknie, historii i potencjale warszawskiej dzielnicy Jej dzieciństwa. Rzecz o Bemowie zachwyca szatą graficzną, dbałością o wskazanie źródeł, bogatą ikonografią i językiem zdradzającym szczególny sentyment do miejsca dorastania.

Jesteśmy wdzięczni Kamili za wzruszenia i piękne reprezentowanie naszej szkoły, które jest potwierdzeniem warsztatu przygotowanego przez nauczycielkę geografii.

Galeria zdjęć:

Mazowiecki fina...
Mazowiecki finał konkursu Poznajemy Ojcowiznę Mazowiecki finał konkursu Poznajemy Ojcowiznę