poniedziałek, 17 październik 2016 21:04

Kolejne szkolenie kadetów

25 października 42 kadeci wzięli udział w szkoleniu zorganizowanym przez żołnierzy 22 Karpackiej Batalionu Piechoty Górskiej.
Młodzież w czasie zajęć zapoznała się z szeregiem zagadnień związanych ze zgrywaniem przyrządów celowniczych oraz z budową 120 mm moździerza M120. Uczniowie przeszli trening musztry indywidualnej i zespołowej oraz samoobrony, a co odważniejsi mogli spróbować swoich sił pokonując tor OSF.

Kolejne szkolenie kadetów

Największym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia ze strzelania szkolnego z karabinka ASG oraz przy pomocy symulatora strzeleckiego CZANTORIA, gdzie uczniowie pod okiem instruktorów mogli sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie.

Na koniec grupa udała się do Sali Tradycji, gdzie zapoznała się z chlubnymi tradycjami karpackimi 22 Karpackiego Batalionu Piechoty Górskiej.

Galeria zdjęć:

Kolejne szkolen...
Kolejne szkolenie kadetów Kolejne szkolenie kadetów