czwartek, 20 październik 2016 21:06

Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2016r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Mistrzostwa Sportowego w Lipinach odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dzień Edukacji Narodowej

Na tę okoliczność Samorząd Uczniowski pod kierownictwem pani mgr Moniki Filisińskiej i pani mgr Agnieszki Niemirskiej przygotował specjalnie dla Pani Dyrektor, Grona Pedagogicznego, wszystkich pracowników administracji i obsługi oraz nauczycieli emerytowanych mieszkających  na terenie naszej szkoły specjalny Koncert Życzeń. Pośród wierszy i piosenek nie zabrakło serdecznych słów skierowanych do nauczycieli w podzięce za codzienny trud wkładany w proces dydaktyczno – wychowawczy.  Po przedstawieniu dyrektor szkoły pani Dorota Sokołowska złożyła nauczycielom w imieniu swoim i instytucji współpracujących ze szkołą serdeczne życzenia. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze.

Galeria zdjęć:

Dzień Edukacji ...