środa, 06 kwiecień 2022 07:28

Aż 6 RAZY NA PODIUM!

„Worek” medali podczas VII Indywidualnych Mistrzostw Szkół Powiatu Przysuskiego w Pływaniu zdobyli reprezentanci naszej szkoły.


Aż 6 RAZY NA PODIUM!

Zawody pływackie odbywały się 1 kwietnia 2022 roku w Powiatowej Pływalni w Przysusze. W zawodach liczny udział wzięli udział sportowcy reprezentujący szkoły ponadpodstawowe powiatu przysuskiego, a wśród nich znalazła się silna grupa kadetów z LOK RP w Lipinach w składzie: Sawicka Zuzanna, Sikora Katarzyna, Pasich Marcel, Chapski Wiktor i Binasiewicz Aleksander. Klasą samą w sobie okazał się tego dnia Pasich Marcel zdobywca 2 złotych medali. Marcel triumfował na 50 m stylem dowolnym oraz na 100 m stylem klasycznym. Rewelacyjnie spisali się również inni nasi sportowcy, Aleksander Binasiewicz zdobył dwa srebrne medale, pierwszy w rywalizacji na 50 m stylem dowolnym i drugi na 100 m stylem klasycznym. Natomiast Wiktor Chapski wywalczył brąz na 100 m stylem klasycznym, Zuzanna Sawicka zdobyła srebro na dystansie 25 m stylem dowolnym, a Katarzyna Sikora uplasowała się tuż za podium zajmując 4 miejsce na 25 m stylem dowolnym. Młodym sportowcom gratulujemy i życzymy dalszego pobijania własnych rekordów.
Brawo, Brawo - RAZ… DWA … TRZY… - LIPINY TO MY !!!