poniedziałek, 10 październik 2022 07:19

SZKOLENIE PIERWSZEGO ROCZNIKA W JEDNOSTCE WOJSKOWEJ

Klasy wojskowe funkcjonują w naszej szkole według jednolitego, opracowanego przez MON programu Oddziały Przygotowania Wojskowego.


SZKOLENIE PIERWSZEGO ROCZNIKA W JEDNOSTCE WOJSKOWEJ

Uczestniczące w programie szkoły prowadzą zajęcia z przygotowania wojskowego korzystając ze wsparcia Wojska Polskiego. Naszą placówkę wspiera w tym zakresie 25 Batalion Dowodzenia z Tomaszowa Mazowieckiego. W minioną środę tj. 5 października 2022 r. byliśmy w zaprzyjaźnionej Jednostce na pierwszym szkoleniu. Zajęcia z profesjonalnymi instruktorami oraz kontakt z wyposażeniem żołnierskim w postaci sprzętu wojskowego, ma ogromny wpływ na poziom wiedzy merytorycznej kadetów nabywanej w zakresie edukacji wojskowej.

Serdecznie dziękujemy Instruktorom, którzy na zajęciach szkoleniowych rzetelnie przysposabiali kadetów z Lipin do przyszłej służby wojskowej.