poniedziałek, 24 październik 2022 07:26

„OTRZĘSINY” PIERWSZAKÓW

W pierwszy piątek października, po ponadmiesięcznym pobycie pierwszego rocznika w naszej szkole, odbyły się „otrzęsiny”, które miały na celu integrację naszych najmłodszych uczniów ze społecznością szkolną.

„OTRZĘSINY” PIERWSZAKÓW

W trakcie wydarzenia w obecności Dyrekcji szkoły i Kadry Pedagogicznej kadeci z klas pierwszych, zostali poddani próbom, w których kolejno udowadniali, że są sprawni fizycznie, potrafią „obchodzić” się z książkami oraz współpracować ze sobą w klasie oraz ze swoimi nauczycielami. Zmagania dostarczyły wszystkim wielu emocji, starsze roczniki bacznie obserwowały wyczyny młodszych koleżanek i kolegów i brawami zagrzewali do walki. Zmożeni konkurencjami, które zaplanowała szkolna Pani Psycholog Inga Świderczak - udali się na biesiadę przy ognisku.