niedziela, 15 styczeń 2023 14:46

Ach, co to był za bal! Studniówka 2023 !

Zespół Szkół im. dr Heleny Spoczyńskiej w Lipinach kolejną udaną studniówkę ma już za sobą. Odbyła się ona 14 stycznia 2023 roku w sali "Dwór Polski" w Potworowie. Bal rozpoczął się punktualnie o godzinie 19:00. Troje tegorocznych maturzystów -  Oliwia Rutkowska, Bartłomiej Pitura oraz Dominika Pilich serdecznie powitało gości i poprosiło o zabranie głosu Dyrektora naszej szkoły Panią Barbarę Jackowską, która również przywitała wszystkich uczestników uroczystości i dokonała oficjalnego jej otwarcia.

Ach, co to był za bal! Studniówka 2023 !

Następnie, zgodnie ze studniówkową tradycją, uczniowie klas maturalnych zatańczyli poloneza. Niepowtarzalność melodii i figur oraz mistrzowskie wykonanie tańca wzbudziły podziw i uznanie, wyrażone obfitymi i gromkimi brawami. Należą się one nie tylko tańczącym, ale w szczególności Panu Zbigniewowi Niemirskiemu, który ich do tego przygotował.

Można śmiało powiedzieć, że tegoroczną studniówkę uważamy za niezwykle udaną i wierzymy, że przyszłość przed naszymi maturzystami jawi się jasno i kolorowo, a jakże udany bal studniówkowy jest początkiem pasma ich sukcesów – zarówno w szkole, jak i w życiu prywatnym. Nie pozostało zatem nic innego, jak tylko odliczać dni, które pozostały jeszcze do matury. Wierzymy, że będzie to odliczanie pracowite, ale i przyjemne.