piątek, 28 kwiecień 2023 20:52

Pożegnanie klas maturalnych

Dzisiaj cała społeczność szkolna spotkała się na pożegnaniu tegorocznych maturzystów. W tym szczególnym dniu swoją obecnością zaszczycili nas: pani Luiza Kozłowska, kierownik Wydziału Edukacji w Starostwie Powiatowym w Przysusze, ppłk Adam Semeniuk, Dowódca 25 Batalionu Dowodzenia w Tomaszowie Mazowieckim oraz przedstawiciel Wojskowego Centrum Rekrutacji w Radomiu.

Pożegnanie klas maturalnych

Były przemówienia, nagrody, dyplomy, listy gratulacyjne dla rodziców, zaświadczenia i certyfikaty ukończenia edukacji wojskowej w ramach programu Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe. Absolwenci pożegnali społeczność szkolną, a w imieniu wszystkich młodszych kadetów, najstarszych kolegów pożegnały klasy trzecie. Były nostalgiczne wspomnienia, łzy wzruszenia, ale i dawka humoru w wykonaniu szkolnego kabaretu.
Kochani absolwenci, do zobaczenia 4 maja na egzaminie maturalnym z języka polskiego.