środa, 14 luty 2024 10:36

Spotkanie z Olimpijką

We wtorek 13 lutego  w naszej szkole odbyło się spotkanie z panią Karoliną Koszewską polską pięściarką i kick-bokserką, mistrzynią świata i Europy w kickboxingu, mistrzynią Europy w boksie amatorskim (2005), zawodową mistrzynią świata (2007-2008) i złotą medalistką igrzysk europejskich (2019).


Spotkanie z Olimpijką

Pani Karolina rozpoczęła spotkanie z kadetami krótkim przedstawieniem się. Następnie omówiła drogę własnej kariery zawodowej prezentując uczniom zdobyte medale, opowiadając po mistrzowsku o kolejnych  życiowych sukcesach.   

Wizyta Mistrzyni w murach naszej szkoły  rządziła się niezwykłą dynamiką, co nadawało spotkaniu elementu przygody. Z poczatku wycofani, nieśmiali kadeci ożywiali się coraz bardziej z każdą minutą inicjowanych przez Panią Karolinę elementów treningu boxerskiego. Sens tego typu spotkania polegał  na przedstawianiu olimpijskiego stylu życia jako atrakcyjnego dla każdego, nie tylko w wymiarze sportowym. Zdobywanie olimpijskich mocy - szybciej, wyżej, silniej, razem - to szansa na bycie coraz lepszym, każdego dnia. Kto wie, być może jakiś uczestnik spotkania zostanie w przyszłości olimpijczykiem? Dziękujemy Pani Karolinie Koszewskiej za wizytę w naszej szkole, za piękną lekcję życia, w której wybrzmiało jasno, że wytrwałość prowadzi prosto do wielkiego sukcesu.