poniedziałek, 27 maj 2024 08:35

#piątkaznarodowych - Mamy pierwsze miejsce

„Piątka z narodowych” to ogólnopolski konkurs dla szkół podstawowych, którego celem jest szerzenie wiedzy na temat polskich tańców narodowych i przybliżanie unikalnych zjawisk kulturowych różnych środowisk i regionów.


#piątkaznarodowych - Mamy pierwsze miejsce

23 maja 2024 roku w Domu Kultury Kadr w Warszawie odbyły się przesłuchania konkursowe "na żywo" w ramach "Piątki z narodowych"!  Pragniemy wyrazić dumę jaka nas rozpiera gdyż Laureaci w kategorii szkół ponadpodstawowych i zajęcie I nagrody  to Liceum Ogólnokształcące Kadetów Rzeczypospolitej Polskiej w Lipinach. Nasi Kadeci klika miesięcy trenowali do tego wydarzenia. Ukłony należy kierować również do choreografa Pana Zbigniewa Niemirskiego. 

 

Gratulujemy :) 


Media

{remote}https://www.youtube.com/watch?v=GVZX3DNlQv0{/remote}