wtorek, 18 czerwiec 2024 06:18

„Kadetki” i „Cywilki” z II a w finale ogólnopolskiego konkursu Prawo w biznesie KUL

W dniu 13 czerwca 2024r. dwa zespoły z naszej szkoły uczestniczyły w finale ogólnopolskiego konkursu Prawo w biznesie KUL w Lublinie.


„Kadetki” i „Cywilki” z II a w finale ogólnopolskiego konkursu Prawo w biznesie  KUL

Konkurs rozpoczął się w marcu i składał się z 3 etapów. Pierwszy etap polegał na przygotowaniu filmu reklamowego, drugi na przeprowadzeniu badań ankietowych i ich opracowaniu, natomiast trzeci etap to część ustnej rywalizacji zespołów dotyczącej prowadzenia negocjacji. Ostatni etap odbył się w siedzibie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie. W finale wzięło udział 12 zespołów, a wśród nich nasze dwa zespoły. Amelia Bielska i Magdalena Pajerczak otrzymały wyróżnienia indywidualne za wyróżniające podejście do negocjacji. Konkurs był trudny i wymagający. Dziewczęta poświęcały swój czas wolny na przygotowania do poszczególnych etapów, wykazały się dużym zaangażowaniem i determinacją. Zdobyta wiedza będzie wykorzystana w przyszłości. Nasze dziewczęta z obu zespołów godnie reprezentowały i promowały naszą szkołę.