Poznaj Polskę

29 maja 2023 roku uczniowie klas trzecich i drugich wyruszyli na beskidzkie szlaki, by zwiedzić Wisłę i okolice. Wycieczka została zorganizowana w ramach projektu „Poznaj Polskę”. Pierwszym etapem wyjazdu była wędrówka górskim szlakiem na Czantorię a potem zejście do Wisły.
W dniach 28 i 29 listopada na dwudniowej wycieczce klasy pierwsze wraz z opiekunkami realizowały program MEiN "Poznaj Polskę". Program uwzględniał zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem i najważniejszych atrakcji małopolskiej stolicy, w tym: Wawel, Stare Miasto, Kopiec Kościuszki, Stary Kazimierz oraz…
środa, 30 listopad 2022 08:10

Szlakiem tajemnic Dolnego Śląska

W dniach 15 - 16 - 17 listopada 2022 roku uczniowie klas czwartych i trzeciej wraz z wychowawcami wyruszyli, by zwiedzić Wrocław i Kotlinę Kłodzką dzięki dofinansowaniu z Programu "POZNAJ POLSKĘ". Pierwszym punktem programu było zwiedzanie stolicy Dolnego Śląska.
czwartek, 02 czerwiec 2022 08:07

POZNAJ POLSKĘ-KLASY PIERWSZE NA WYCIECZCE

W ramach projektu "Poznaj Polskę 2022" uczniowie z klas pierwszych wyjechali na wycieczkę, której celem było lepsze poznanie Polski, jej walorów turystycznych, zabytków kultury i historii.