piątek, 05 sierpień 2022 11:23

PAKIET PIERWSZOKLASISTY

Zachęcamy do zapoznania się z pakietem dla pierwszaków.

PAKIET PIERWSZOKLASISTY

WYPRAWKA  KADETA

▪ dowód tożsamości

▪ przybory do czyszczenia obuwia (czarna pasta, szczotka do czyszczenia obuwia, szmatka do polerowania obuwia)

▪ strój na zajęcia wychowania fizycznego (biała koszulka bez nadruku, czarne lub granatowe spodenki/ legginsy, obuwie sportowe na białej podeszwie)

▪ ubrania cywilne, dres sportowy koloru czarnego (najlepiej bez nadruku), bielizna osobista na czas pobytu około 2 – 3 tygodni

▪ 5 koszulek typu t - shirt w kolorze białym bez nadruku do noszenia na co dzień pod mundurem

▪ obuwie sportowe do noszenia po szkole

▪ obuwie domowe (kapcie)

▪ strój kąpielowy na zajęcia pływania, klapki gumowe, czepek

▪ koc, bielizna pościelowa - prześcieradło, poszewka na poduszkę, poszewka na kołdrę , zalecany własny komplet pościeli

▪ przybory toaletowe, ręczniki

▪ środki piorące

▪ komplet sztućców i kubek do picia

Uwaga!

Umundurowanie  OPW (reprezentacyjne noszone podczas zajęć z żołnierzami) użycza się kadetowi na czas pobytu w szkole bezpłatnie.
Szkoła umożliwia zakup nowego munduru polowego oraz obuwia na własność podczas trwania obozu przygotowawczego dla uczniów klas pierwszych organizowanego w ostatnim tygodniu wakacji.

Przed zakwaterowaniem w internacie szkolnym należy zapoznać się z Regulaminem Internatu dostępnym na stronie szkoły.