wtorek, 23 październik 2018 15:37

Byliśmy na planie Koła Fortuny

Jak wyglądają kulisy programu? Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda kręcenie takiego teleturnieju? My mieliśmy okazję się o tym przekonać!

Byliśmy na planie Koła Fortuny

Wraz z innymi widzami, uczniowie klas pierwszych naszej szkoły, weszli w miniony poniedziałek na plan w trakcie kręcenia kolejnego odcinka tego popularnego teleturnieju. Studio jest przestronne, nowoczesne, ale nie przytłacza. Jednocześnie widok wielu kamer, kabli na podłodze i prostej scenografii oraz pozytywne nastawionej ekipy, skraca dystans i sprawia, że telewizja staje się bardziej przyjazna. Ten dystans czuliśmy również w odległości, bo staliśmy kilkanaście metrów od uczestników programu, przez co mogliśmy czuć emocje sięgające zenitu. Uczestnicy teleturnieju niewątpliwie się stresowali, ale ich nerwy były niwelowane przez prowadzących program czyli Rafała Brzozowskiego i Izabelę Krzan oraz nas publiczność zapewniającą nawet owacje na stojąco. Za ten ostatni element odpowiedzialny był specjalnie wyznaczony do tego animator publiczności pan Jacek, który energicznie zachęcał widownię do reakcji. W efekcie dał nam się poznać jako najbardziej żywiołowy członek ekipy. Program kręcony był dość sprawnie, bez zbyt długich przerw między ujęciami z rozweselającymi momentami muzycznymi. Widać, że ekipa Koła Fortuny jest świetnie zorganizowana i każdy wie, co w danej chwili ma robić. W przerwach do zdjęć kolejnych odcinków udało nam się zrobić pamiątkowe zdjęcia z prowadzącymi program. Wszyscy jesteśmy zgodni, co do jednego, kamera w studio nas bardzo lubi, w związku z tym nie możemy zawieść i już dziś planujemy kolejny wyjazd na plan.

Galeria zdjęć: