poniedziałek, 15 kwiecień 2019 13:53

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 jedynej w Polsce skoszarowanej wojskowej szkoły certyfikowanej.

W bieżącym roku oferujemy naukę w klasach mundurowych oraz cywilnych. Klasy: geograficzno – językowe, przedmiotów ścisłych oraz humanistyczne z NOWOŚCIĄ - klasa humanistyczna z innowacją filmowo - teatralną.

Klasa z innowacją teatralno-filmową przygotuje Cię do pracy i studiów wymagających zaawansowanych umiejętności interpersonalnych, biegłego i poprawnego posługiwania się językiem polskim oraz nauczy umiejętności autoprezentacji i wystąpień publicznych. Rozwiniesz tu swoje zainteresowania filmem, teatrem, literaturą, a także innymi dziedzinami kultury i sztuki.