środa, 01 kwiecień 2020 09:36

MYŚLIMY CIEPŁO O NASZEJ SZKOLE

W normalnych warunkach okres rekrutacji do szkół ponadpodstawowych trwałby już w najlepsze. W trosce o przyszłość naszej placówki i proces rekrutacji uczniowie naszej społeczności nagrali filmik dla kandydatów do Zespołu Szkół w Lipinach.

MYŚLIMY CIEPŁO O NASZEJ SZKOLE

Tym nagraniem, stworzonym w niecodziennych okolicznościach, bo we własnych domach na odległość, chcieliby podzielić się z innymi swoimi wrażeniami po kilku miesiącach, roku, a niektórzy nawet kilku latach nauki w LOKRP. Tworząc ten filmik skierowali przesłanie do wszystkich zainteresowanych wojskiem ósmoklasistów. A zapraszając ich w szeregi naszych uczniów wskazują na te elementy wychowania w duchu wojskowym, które wyróżniają nas spośród innych szkół o tym profilu. Zapraszamy na film!