czwartek, 09 kwiecień 2020 10:30

WIELKIEJ NOCY CZAS

Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze święto chrześcijańskie. Upamiętnia ono Misterium Paschalne Jezusa Chrystusa - Jego mękę, śmierć i zmartwychwstanie.  Te święta będą inne niż zwykle. Większość z nas spędzi je z dala od rodziny, w izolacji, mimo to nie traćmy nadziei na powrót do normalności.

WIELKIEJ NOCY CZAS

W trudnym czasie pandemii zadbaliśmy o to, aby nie ominęła nas radość z przygotowań do Świąt Wielkanocnych i w nieco odmienny, bo zdalny sposób, przeprowadziliśmy konkurs dla młodzieży z naszej szkoły. Regulamin konkursu zakładał przygotowanie przez uczestnika kartki lub stroiku wielkanocnego z użyciem dowolnych technik. Cieszymy się, że mimo naszej nieobecności w szkole wychowankowie wzięli w nim chętnie udział. W galerii można obejrzeć kilka nadesłanych prac konkursowych a nawet ich wykonawców.

Wszystkim naszym Przyjaciołom i Sympatykom w przededniu Świąt Wielkanocnych życzymy zdrowia, wytrwałości i wiary w rychłe Zwycięstwo, które najbardziej wymowne jest właśnie w Niedzielę Wielkanocną. Wesołego Alleluja!
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie
Zespołu Szkół w Lipinach