poniedziałek, 01 czerwiec 2020 12:11

Nauczyciele uczniom. Szkoła nie od strony dziennika.

Dziś Dzień Dziecka,
i chociaż Wy nie jesteście dziećmi  to z tej okazji wyprodukowaliśmy drugi film. Tym razem prawie cały serio. Produkcja opowiada o szkole, o tym co w niej jest wyjątkowego, a więc często wspominamy w niej Was, naszych uczniów..

Nauczyciele uczniom. Szkoła nie od strony dziennika.

Oto nauczycielskie spojrzenie na wspólną rzeczywistość, które może się przydać kandydatom na wielkich, zwykłych i wspaniałych uczniów naszej szkoły. Nieważne czy jesteście lub będziecie kadetami czy cywilami, ważne, że wśród nas. :) Emocje towarzyszyły nam czasem tak duże, że aż obraz od nich drga !

Ps.
Zwieńczeniem naszej aktorskiej drogi będzie jeszcze jeden film. Już same zdjęcia do niego rozśmieszały nas do łez, a co będzie po montażu?
To jednak przyszłość. A dziś wraz z najlepszymi życzeniami dobra, piękna i miłości, przy okazji zaliczenia roku z sukcesem i powrotu do szkoły w formie stacjonarnej, nauczyciele uczniom. Especially for you. Dla każdego z Was. :)
I jeszcze dodatek - taki bonus dla oglądających - w filmach o szkole.