sobota, 27 styczeń 2018 18:41

Co było, a co będzie? Jedzie tutaj Lady Pank.

W świątecznej oprawie zarówno w dekoracji jak i klimacie nastrojowego występu młodzieży, Wójt Gminy Odrzywół - Marian Kmieciak podsumował miniony rok zarówno inwestycyjnie jak i finansowo. Na miejsce corocznego spotkania z osobami zaangażowanymi w działalność gminną, wybrał naszą szkołę.

Co było, a co będzie? Jedzie tutaj Lady Pank.

My wnieśliśmy wkład dekoracyjno - nastrojowy, młodzież ze szkoły podstawowej w Odrzywole - spektakl pełen kolęd i refleksji na temat Bożego Narodzenia, a organizator spotkania - informacje zbierające działania samorządu w roku 2017 i plany na obecny czas, które przewidują nowe inwestycje i dobrą rozrywkę, także przy udziale Lady Pank.

Było rzeczowo i nastrojowo, życzliwie i przy tym sentymentalnie, bo wielu uczestników spotkania, to absolwenci naszej szkoły, którzy z nostalgią odbyli podróż w czas nie tylko minionego roku, ale i w znacznie odleglejszą przeszłość, gdy młodość spędzili w Lipinach...

Galeria zdjęć: