czwartek, 10 listopad 2022 19:01

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Lipińscy Kadeci i cywile lubią wyzwania. Pod czujnym okiem Pań matematyczek zmierzyli się więc  w ramach obchodów  Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia z interesującym wyzwaniem matematycznym.


ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Uczniowie wszystkich klas rozwiązywali na czas zadania z mnożenia i dzielenia liczb do 100. Najlepsi i najszybsi w liczeniu przechodzili do kolejnych etapów zawodów– i w ten sposób wyłoniono zwycięzcę konkursu - kadeta z klasy III b Adriana Praska, który okazał się bezkonkurencyjny w liczeniu na czas. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa!

W zawodach uczestniczyli również nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni naszej szkoły, którzy  wykazali się znakomitą znajomością tabliczki mnożenia. Im wszystkim również składamy serdeczne gratulacje!