sobota, 23 grudzień 2023 17:11

Wigilia szkolna 2023

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich
Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski...”

Wigilia szkolna 2023

Boże Narodzenie to najpiękniejsze i najbardziej rodzinne święta, a Wigilia to magiczny, radosny i długo wyczekiwany dzień w roku. Kultywując tradycję w naszej szkole 22 grudnia zorganizowano spotkanie Wigilijne, na które zaproszono Dyrekcję, Grono Pedagogiczne, pracowników niepedagogicznych szkoły oraz uczniów. Zgromadzeni w tym szczególnym dniu na uroczystości zostali serdecznie powitani przez Panią Dyrektor Barbarę Jackowską, która złożyła obecnym i ich rodzinom serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne, z których wybrzmiewała nadzieja na zdrowe, piękne, rodzinne i radosne święta. Przy wtórze kolęd składaliśmy sobie wzajemnie życzenia i łamaliśmy się opłatkiem. Głos zabierali również kolejno przedstawiciele wszystkich klas życząc sobie wzajemnie wesołych świat. Podczas tego wspólnego świątecznego spotkania uczniowie zaprezentowali przygotowany pod opieką pań katechetek program artystyczny, po którym udali się do swoich klas na spotkania z wychowawcami oraz poczęstunek.