Lekcje otwarte z wykorzystaniem TIK w procesie dydaktycznym ,,Henryk Dobrzański – dowódca Wydzielonego Oddziału Wojska Polskiego”

25 stycznia 2024r. przeprowadzono  lekcje otwarte, na które zaproszono pana Marcina Chrobaka – członka międzyszkolnej sieci współpracy programu ,,Aktywna tablica”. 


Lekcje otwarte z wykorzystaniem TIK w procesie dydaktycznym  ,,Henryk Dobrzański – dowódca Wydzielonego Oddziału Wojska Polskiego”

Zajęcia w klasach pierwszych poprowadziła pani Agnieszka Matuszczak do realizacji których  zaangażowała uczniów klasy trzeciej. Na lekcji pierwszoklasiści poznali postać majora Henryka Dobrzańskiego i dowodzonego przez niego oddziału OWWP. Dzięki wykorzystaniu monitora interaktywnego i narzędzi TIK, zajęcia stały się nie tylko bardziej atrakcyjne dla uczniów, ale także umożliwiły im aktywne uczestnictwo i głębsze zrozumienie omawianych treści.