wtorek, 19 grudzień 2023 18:34

Uroczyste otwarcie Ekopracownii

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Zespole Szkół im. dr Heleny Spoczyńskiej w Lipinach, miało miejsce uroczyste otwarcie nowoczesnej Ekopracowni. Inicjatywa ta została zrealizowana dzięki dofinansowaniu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Warszawie, wsparciu Starostwa Powiatowego.
Eko pracownia stanowi istotny krok w kierunku edukacji ekologicznej wśród uczniów i lokalnej społeczności. Jej celem jest przyczynienie się do podnoszenia świadomości dotyczącej ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.


Uroczyste otwarcie Ekopracownii

W imieniu szkoły zaproszonych gości przywitała Pani Barbara Jackowska Dyrektor Zespołu Szkół im dr Heleny Spoczyńskiej.
W uroczystości uczestniczyli goście: Pani Marta Zbrowska Sekretarz Powiatu Przysuskiego, Pani Dorota Skalińska Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Przysusze.Pani Sekretarz Powiatu podkreśliła wagę nowego miejsca nauki dla rozwoju edukacji ekologicznej w szkole.

Eko pracownia Obecność przedstawicieli władz lokalnych podkreśla znaczenie inwestycji dla całego regionu.
Eko pracownia jest rezultatem wspólnych działań społeczności lokalnej, władz powiatowych oraz wsparcia zewnętrznego. Mamy nadzieję, że będzie to miejsce inspirujące dla uczniów i wszystkich zainteresowanych tematyką ochrony środowiska.


Czytany 222 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 19 grudzień 2023 18:34